۱۳۹۵/۱۲/۲۹

استاندار خراسان شمالی با نماینده مردم استان در مجلس خبرگان دیدار کرد

استاندار خراسان شمالی در آستانه فرارسیدن سال نو و همزمان با سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا(س)، با نماینده مردم این استان در مجلس خبرگان رهبری دیدار و برای وی توفیق روزافزون و سالی پربار آرزو کرد.

استاندار خراسان شمالی در آستانه فرارسیدن سال نو و همزمان با سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا(س)، با نماینده مردم این استان در مجلس خبرگان رهبری دیدار و برای وی توفیق روزافزون و سالی پربار آرزو کرد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان شمالی، محمدرضا صالحی در این دیدار ابراز امیدواری کرد که با کمک ها و نصایح آیه الله حبیب الله مهمان نواز، انتخاباتی خوب در استان با دعوت از همگان به حضور در این رویداد حساس سیاسی برگزار شود و یادآور شد: در راستای توسعه استان و در ادامه دعوت از مقامات مسئول کشوری برای حضور در خراسان شمالی، هفته آینده دکتر ابتکار معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست مهمان ما خواهد بود و پس از آن نیز امیدواریم که با حضور دکتر روحانی رئیس جمهوری، طرح های عمرانی بزرگ استان به بهره برداری برسد.
این گزارش حاکیست، آیه الله مهمان نواز نیز در این دیدار ضمن آرزوی توفیق و عنایات الهی برای خدمتگزاران نظام اسلامی و بیان برخی توصیه های اخلاقی برای حضار، برای نصرت بیش از پیش اسلام و نظام اسلامی دعای خیر کرد. وی با تأکید بر این که ما در این مدت جز حسن عمل از استاندار کنونی ندیده ایم، تصریح کرد: در این سالیان متمادی که از پیروزی انقلاب می گذرد، مواهب و عنایات فراوان الهی را به چشم دیده ایم که باید مایه عبرت همگان باشد. وی با افزودن این که همه ما باید تنها پشتیبان واقعی خود را خداوند متعادل بدانیم، هدف از انقلاب اسلامی را نیز شبیه شدن روش زندگی ما به سیره زندگی اولیای الهی و حراست از اسلام عزیز دانست. وی هم چنین با اشاره به دشمنانی های کینه توزان علیه نظام اسلامی، در عین حال آینده نظام اسلامی را درخشان توصیف کرد.
در این دیدار، محمدتقی ایرانی معاون سیاسی استاندار و علی اصغر ایزدی مدیرکل روابط عمومی استانداری نیز به بازخوانی خاطراتی از دوران همکاری سال های گذشته با نماینده این استان در مجلس خبرگان پرداختند


منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان شمالی
تعداد بازدیدها : ۱۰۹۵
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

اخبار استانداری
              
اخبار برگزیده